آیا امکان پاک شدن تاتو در ناحیه های حساس بدن مانند گردن و... نیز وجود دارد؟
بله پزشک با تجربه با دستگاه لیزر می تواند تاتوی های ناحیه مذکور را پاک نماید. موارد متعددی از این دست را با بالاترین درصد رضایت توسط ما انجام پذیرفته است.
برای لیزر موهای لازم چند جلسه لازم است؟
اگرچه تعداد جلسات لازم لیزر موهای زائد برای افردا مختلف، گوناگون است، اما م یتوان گفت حداقل بین 3 تا  جلسه برای دریافت نتیجه مناسب ضروریست. همچنین جهت جلوگیری از رویش مجدد موها، لیزر باید هر 3 تا 12 ماه بعد مجددا تکرار گردد.
آیا تاتوی چند رنگ ابرو قابل پاک شدن هست؟
بله. با استفاده از مدرن ترین تجهیزات لیزر اغلب این تاتو ها در یک جلسه کاملاً پاک می گردند.
منظور از اصطلاح "فیلر" چیست؟
فیلر یک اصطلاح عام و به مفهوم پرکننده است .یکی از انواع فیلر ژل است که خود انواع متفاوت دارد .یکی دیگر از فیلرها چربی است که از خود بدن گرفته می‌شود.
قدرت پر کنندگی ژل ها به چه عواملی بستگی دارد؟
در این خصوص عوامل زیر را می توان بر شمرد:
- تکنیک تزریق
- عمق چین ها
- حجم و مقدار داروی تزریقی
عارضه‌های میكرودرم‌ابریژن چیست ؟
كريستال‌های آلومينيم كه در این روش استفاده می‌شوند، هيچ‌گونه عارضه‌ای در سطح پوست ندارند چون پزشك مي‌تواند جريان و سرعت كريستال‌ها را كنترل كند. ميكرودرم ابريژن را مي‌توان به تنهايی يا يك روش كمكی برای ليزر در درمان اسكارها و لكه‌های پوستی استفاده كرد چون هم غيرتهاجمی است و هم نياز به مراقبت‌های زياد بعد از عمل ندارد.
لیزردرمانی در آرایشگاه‌ درست یا غلط ؟
به هیچ وجه نباید در آرایشگاه لیزردرمانی انجام شود بلكه باید توسط پزشک متبحر انجام شود و انجام این عمل توسط افراد غیرمتخصص در آرایشگاه‌ها اشتباه است و می‌تواند خطرناك باشد.
دوام بوتاکس چه مدت است ؟
ماندگاری اثر بوتاکس بین سه تا شش ماه است. ولی اگر تزریق هر سه ماه به مدت یکسال انجام شود، به تدریج فواصل تزریق بعدی بیشتر می شود.
فواصل تزریق بوتاکس به چه صورت است ؟
چون بوتاکس باعث بی حرکتی موقت عضلات می شود پس با رفع اثر آن انقباض عضلات به حالت اول بر می گردد و پوست روی عضله مجددا دچار چین خوردگی می شود. ولی نکته مهم در تزریق بوتاکس این است که در مواردی مثل خط اخم، بوتاکس می تواند اثر درمانی داشته باشد. به این شرط که تزریق بوتاکس در خط اخم، هر سه ماه به مدت یکسال انجام شود. با این روش، عضلات مسئول اخم کردن نمی توانند قدرت اولیه خود را باز یابند و در ضمن چون بیمار به مدت طولانی قادر به اخم کردن نیست، لذا عادت اخم کردن را فراموش می کند. پس به این ترتیب بعد از یکسال فواصل تزریق طولانی تر می شود.
چه تفاوتی بین موهای کاشته شده با موهای قبلی فرد وجود دارد؟
موهای کاشته شده همان موهای طبیعی سر هر فرد می باشد. بدین معنی که موهای کاشته شده به لحاظ جنس، رنگ، حالت و ... کاملا عین موهای سر فرد خواهد بود. موهای کاشته شده قابل رنگ کردن، کوتاه کردن، شانه زدن، حالت دادن، سشوار کشیدن و... می باشند.

سئوال خود را مطرح کنید !