آر اف ترمیا (RFT) یک فناوری پیشرفته در زمینه جوانسازی پوست است که برای درمان مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. RFT از ترکیب دو تکنولوژی استفاده می‌کند:
- Refinement Thermal
- Fractional Thermal

در RFT، انرژی به صورت دقیق و با تمرکز بالا روی پوست اعمال می‌شود. این نوع درمان برای درمان مشکلاتی مانند چین و چروک‌های صورت، آکنه، جای جوش‌ها، ضایعات پوستی، لکه‌های پوستی، آبرسانی پوست و همچنین جوانسازی و بهبود سطح پوست استفاده می‌شود.

آر اف ترمیا-دکتر فرهاد هوشیدری

در اصل عملکرد RFT بر اساس دو فاز است. ابتدا، انرژی حرارتی به پوست منتقل می‌شود تا باعث تحریک تولید کلاژن در پوست شود، سپس این انرژی باعث ترمیم سلول‌های پوستی می‌شود RFT به دلیل تأثیرات غیرقابل بازگشت و نتایج مطلوب در درمان مشکلات پوستی، جزو روش‌های محبوب در مراکز زیبایی و پوست است.
بارزترین امتیاز ترمیا ، عدم ایجاد زخم است و دوره درمان بسیار کوتاهی دارد .در واقع بعد از انجام ترمیا فقط یکی دو روز پوست مختصر ملتهب است و هیچگونه زخمی ندارد و شخص میتواند از فردای انجام ترمیا در سر کار حاضر شود . درمان دارویی بعد از ترمیا فقط شامل آبرسان و ترمیم کننده پوست است .با این حال، قبل از استفاده از این فناوری، بهتر است با یک پزشک حاذق مشورت کنید تا به درستی تشخیص داده شود که آیا RFT برای شما مناسب است یا خیر.
با مشاوره رایگان در مورد پوست و زیبایی در کلینیک میرداماد از اشتباهات درمانی برحذر باشید و در هزینه های اضافی خود صرفه جویی کنید .