کاربرد ژل در پوست :

مهمترین کاربرد ژل در پوست پر کردن چین ها وچاله  های عمیق در پوست است مثلاً خطوط خنده یا خطوط عمیق در ناحیه اخم و گاها چین های عمیق در اطراف چشم .

برای برجسته کردن گونه ها خصوصا خانم هایی که دچار لاغری صورت هستند یا صورت نسبت به بدن لاغر تر است و ناحیه گونه و طرفین صورت انها لاغرتر وگودتر است میتوان از ژل استفاده کرد.

برجسته کردن لب ها کاربرد بعدی ژل است که بعضی خانمها علاقمند به آن هستند .

برای پر کردن مناطقی مثل پشت دست ها در کسانی که رگهای پشت دستشان دیده میشود و پوست آن نازک شده و چروک دیده میشود در سنین میانسالی به بعد نیز ژل کاربرد دارد .

ژل هایی خوب هستند که :

اولا: بدن به انها واکنش ندهد یعنی ایجاد حساسیت نکند .

دوما: به مرور زمان قوام و شکل خود را در زیر پوست محل تزریق از دست ندهند

مثلاً ژل هایی وجود دارد که بعد از تزریق تا چند ماه هیچ مشکلی ندارند ولی بعد از آن  گلوله گلوله میشوند و در این صورت تخلیه انها از پوست هم بسیار مشکل است لذا بسیار مهم است که تزریق ژل توسط پزشک مجرب انجام شود  و مراجعه کننده هم  کاملا حق دارد که از پزشک خود نوع و مارک ژل تزریق شده  را بپرسد . 

سازمان هایی بسیار معتبری در دنیا وجود دارند که اعتبار  ژل های ساخته شده در کشورهای مختلف را تایید کردند و می کنند بطوریکه بعد از تست های مکرر و ازمایشات گوناگون انهم بعد از چند سال بی عارضه بودن یا  کم عارضه بودن ژل های مختلف را تایید و یا رد می کنند . البته برای مردم عادی بسیار سخت و شاید غیر ممکن باشد که بدانند چه ژلی این تاییدیه ها را دارند  و کلا فلان ژل بی عارضه است یا نه .

لذا مراجعین باید به پزشک معتمد خود اعتماد کنند و پزشک معالج هم نهایت صداقت را داشته باشد و نوع ژل تزریقی  را به بیمار خود معرفی کنند و البته اکثر ایشان اینگونه هستند .

تزریق ژل

 اغلب ژل هایی که در کشورهای معتبر اروپایی خصوصا اروپای غربی  و امریکا ساخته میشوند کاملا بی عارضه هستند خصوصا ژل هایی که در خود کشورهای سازنده هم اعتبار  دارند و مصرف میشوند بخصوص اگر تاییدیه FDA یا CE را داشته باشند .

مواردی  از عارضه وجود دارد که ربطی به کیفییت آن ژل تزریقی ندارد بلکه به علت  تکنیک غلط تزریق است مثلاً اگر موضع خوب ضد عفونی نشود و شرایط تزریق  استریل رعایت نشود در محل تزریق ممکن است عفونت ایجاد شود که البته در این موارد میتوان با درمان مناسب ضد میکروبی مشکل را حل کرد .

عوارض کوتاه مدتی هم در بعضی موارد در دو تا سه روز اول تزریق  است بوجود بیایید مثل تورم مختصر ویا التهاب موقت محل تزریق یا حتی کبودی و خون مردگی   محل تزریق است این موارد جز عوارض محسوب نمی شوند در واقع این    التهاب  محل  نوعی واکنش بدن  در محل تزریق می باشد که کاملا طبیعی است و بسرعت  حتی بدون درمان و گاها با تجویز کرم های موضعی و کمپرس  سرد در 48 ساعت اول و کمپرس گرم بعد از 48 ساعت التهاب و تورم طی چند روز خوب می شود .

 

 

برای تنظیم وقت جهت تزریق ژل لطفاً با شماره 4-02188649133 تماس بگیرید و یا به شماره 09022151222 پیامک بزنید. ( از شنبه تا چهارشنبه ) 

 

 

در تصویر زیر اصلاح عمق خط خنده با تزریق یک سی سی ژل را مشاهده می فرمایید :

اصلاح خط خنده با تزریق ژل

مدت ماندگاری ژل تزریق شده چگونه است ؟

پاسخ : بستگی به نوع  ژل دارد در بروشور داخل جعبه ژل مدت اثر و در واقع ماندگاری ان ژل معمولا بدرستی نوشته شده البته ممکن است دوام یک  ژل دریک فرد با فرد دیگر  تفاوت داشته باشد .

تکنیک تزریق هم تا حدود زیادی در دوام ژل  تزریق شده تاثیر دارد مثلاً ژلی به نام کلاژن یا هیالورونیک است که باید در لایه  میانی پوست یا درم تزریق شود اگر خیلی سطحی تزریق شود و یا عمقی  مثلاً در داخل چربی زیر پوست تزریق شود دوام اثر ان خیلی کم  خواهد شد و بالعکس . بطور خلاصه  مدت زمات اثر انواع ژل ها با مارک های   معتبر ساخته شده در دنیا از 3 ماه تا  3 سال متغییر است .

زمانی که گفته میشود تاثیر فلان ژل تزریق شده یکسال است به این معنی نیست که اثر پر کنندگی ان در طول یک سال کامل است بلکه معمولا در شش ماه اول تزریق پر کنندگی ان خوب و مثل ماه اول است ولی از ماه ششم و هفتم  و به بعد تاثیر آن کمتر میشود و تا پایان یک سال کاملا اثر ان از بین می رود.

تزریق ژل

قدرت پر کنندگی  ژل ها به عوامل متعددی بستگی دارد

اول : تکنیک تزریق 

دوم  : میزان عمق چین، اینکه گودی و وسعت چین  که قرار است ژل تزریق در آن تزریق شود زیاد است  یا  کم

سوم  : حجم و میزان داروی تزریقی .

معمولا ژل های ساخته شده در کشورهای معتبر در سرنگ های 0.8 یا 1 سی سی عرضه میشوند و معمولا با 1 سی سی میتوان دو لب و یا دو طرف خط خنده را در حد معمولی پر کرد . حال اگر کسی مثلاً چین خنده بسیار عمیق دارد ممکن است حدود دو سی سی ژل برای تزریق نیاز داشته باشد  .

بسته بندی های 2 تا 10 سی سی هم وجود دارد که برای پشت دست یا باسن و جاهای دیگر که نیاز بالایی دارند تزریق میشود.

معمولا یک سی سی ژل برای پر کردن خط خنده دو طرف و یا برای پر برجسته کردن دو لب بالا و پایین کافی خواهد بود مگر انتظارات بیش از معمول باشد و ژل مصرفی بیشتر گردد .

 

 

برای تنظیم وقت جهت تزریق ژل لطفاً با شماره 4-02188649133 تماس بگیرید و یا به شماره 09022151222 پیامک بزنید. ( از شنبه تا چهارشنبه ) 

 

 

انواع ژلهای موجود در بازار ایران :

ژل ژوویدرمjeuviderm- آپریلاین Apriline- الانسه Ellanse-  بلتروBeletro- هیابلHyable- هایومکس Hyomax- اومانژ Omanej- آلاینا Alayna رستیلن Restilen و....

نمونه تزریق ژل لب :

 

تزریق ژل لبتزریق ژل لب

همانگونه که میبینید تزریق ژل بصورت هماهنگ و یکنواخت صورت گرفته و هیچگونه نقصی ندارد . شکل طبیعی لب در تزریق ژل بسیار مهم است .

از ژل برای تغییر چهره و تغییر شکل و افزایش سایز قسمتهای مختلف صورت هم استفاده میشود . گاهی در طرفین فک تحتانی برای زاویه دادن به قسمت پایین صورت استفاده میشود و گاهی برای برجسته کردن گونه ها و گاهی برای پرکردن گودی زیر چشم و یا برجسته کردن پیشانی نتایج بسیار خوبی حاصل میشود .

 

پرسش بعدی در مورد مدت تاثیر ژل تزریق شده است ؟

پاسخ : بستگی به نوع  ژل دارد در بروشور داخل جعبه ژل مدت اثر و در واقع ماندگاری ان زل معمولا بدرستی نوشته شده البته ممکن است دوام یک  ژل دریک فرد با فرد دیگر چند ماهی تفاوت داشته باشد . تکنیک تزریق هم تا حدود زیادی در دوام ژل  تزریق شده تاثیر دارد مثلاً ژلی به نام کلاژن یا هیالورونیک است که باید در لایه  میانی پوست یا درم تزریق شود اگر خیلی سطحی تزریق شود و یا عمقی  مثلاً  مثلاً در زیر پوست مثلاً داخل چربی زیر پوست تزریق شود دوام اثر ان خیلی کم  خواهد شد و بالعکس . بطور خلاصه  مدت زمات اثر انواع ژل ها با مارک های   معتبر ساخته شده در دنیا از ۶ ماه تا  ۲ سال متغییر است .

البته زمانی که گفته میشود تاثیر فلان ژل تزریق شده یکسال است به این معنی نیست که اثر پر کنندگی ان در طول یک سال کامل است بلکه معمولا در شش ماه اول تزریق پر کنندگی ان خوب و مثل ماه اول است ولی از ماه ششم و هفتم  و ببعد تاثیر ان کمتر میشود و تا پایان یک سال کاملا اثر ان از بین می رود.

در مورد ژل های دیگر هم همینگونه است همچنین  قدرت پر کنندگی  ژل ها به عوامل متعددی بستگی دارد  اول  تکنیک تزریق ـ  دوم   میزان چین  محل  اینکه عمق چین فردی که قرار است ژل تزریق کند عمیق است  یا  نه ــــ سوم  حجم میزان داروی تزریقی

معمولا ژل های ساخته شده در کشورهای معتبر در سورنگ های یک تا دو سی سی  عرضه میشوند  حال اگر کسی مثلاً چین خنده عمیق دارد حدود دو سی سی ژل برای تزریق نیاز دارد .

ورود اعضاءگالری تصاویر
  • برای مشاهده به گالری تصاویر لطفأ کلیک نمایید ....
با ما در میان بگذارید ...
نیازمند دریافت کدامیک از خدمات این مرکز می باشید ؟
 
ترافیک سایت
1 مهمان حاضر