خالکوبی یا تاتو یا تتوTattoo

در حال حاضر انجام خالکوبی و تاتو طرفداران فراوانی را به خود جلب نموده بطوریکه این امر تبدیل به امری متداول (مد) شده است .

انگیزه های انجام خالکوبی و تاتو متفاوت است از اهداف ایجاد زیبایی بیشتر در خانمها و آقایان و دلایل هیجانی و ابراز قدرت و اعلام تبعیت از فرهنگ خاص تا دلایلی مانند توهم معافیت از سربازی در پسران میتواند از دلایل و انگیزه های خالکوبی و تاتو باشد . در مورد اخیر توجه پسران و خانواده ها را به این نکته جلب مینمایم که حتی اگر خالکوبی وسیع باعث ارجاع شخص به کمیسیون نظام وظیفه جهت تشخیص علت عصبی باشد .در صورتیکه پزشک اعصاب و روان رای به بیماری روانی شخص بدهد ولی معافیت پزشکی شامل حال ایشان نمیشود و با اطلاعاتی که هست در صدورگواهینامه و گذرنامه و استخدام در ادارات یا سازمانها و ارگانها و حتی شرکتهای خصوصی وابسته و موارد مشابه دچار مشکل خواهند شد.گاهی میشنویم دربعضی استخرها به افرادی که خالکوبی دارند اجازه ورود نمیدهند یا گاهی فردیبا سن بالا جهت پاک کردن خالکوبی مراجعه میکند و اظهار میدارد نوه اش بدلیل خالکوبی روی بدن ایشان از وی میترسد  .

در اکثر مواقع دیده شده شخص در کوتاهترین زمان حتی همان روز خالکوبی از انجام اینکار پشیمان شده و در صدد پاک کردن آن بر میاید و وجود خالکوبی بصورت معضلی روحی و روانی برای شخص تبدیل میگردد.

در حال حاضر دلایلی که برای پاک کردن تاتو و خالکوبی هست فراوان است که در زیر به بعضی از آنها اشاره میشود

1-پشیمانی از طرح و شکل و رنگ تاتو و تغییر تفکر شخص با بالا رفت سن

2-بدلیل استخدام در ادارات و ارگانها

3- از شرایط ورود به خدمت سربازی و نیروهای مسلح

4-از شرایط دریافت گواهینامه

5- در زمان ازدواج و ایراد خانواده مقابل

6-ایراد فرزندان و نوه های شخص که  طرز تفکر متفاوت دارند

7- ممانعت از ورود اشخاص دارای خالک.بی به اماکن عمومی خاص مانند بعضی استخرها

 درمان های مرسوم سنتی و قدیمی شامل  سوزانیدن با فلز داغ یا با اسید یا با محلول های شیمیایی مثل پرمنگنات ویا گذاشتن سیر روی آن و تراشیدن وغیره  همگی منسوخ شده و جایی از اعراب ندارند .

درمان قطعی تاتو فقط توسط لیزر ( چگونه خالکوبی را پاک کنیم -پاک کردن خالکوبی و تاتو - چطور از شر خالکوبی خلاص شویم - ریموو کردن تاتو - محو کردن تتو )

 با ورود لیزر به حوزه پوست و زیبایی درمان قطعی تاتو نیز تحقق یافت بطوریکه در حال حاضر ، در کمتر مرکز درمانی ، پزشکان پوست و جراح زیبایی تمایل به استفاده از روش های قدیمی وحتی جراحی جهت پاک کردن خالکوبی و تاتو داشته و به لحاظ نتایج مطلوب لیزر این شیوه درمانی را به فرد پیشنهاد می نمایند .

اکثر کسانی که خالکوبی میکنند و بلافاصله پس از انجام آن و یا مدتی بعد پشیمان میشوند و دنبال راهی برای پاک کردن آن میگردند .

معمولا جهت پاک کردن خالکوبی و تاتو در ابتدا به همان کسی که تاتو را زده مراجعه مینمایند و آرایشگران و تاتو کاران روشهای مختلفی برای رفع این مشکل پیشنهاد مینمایند :

1- زدن ماده همرنگی یا ریمو با کاور : که اظهار میدارند به این وسیله میتوانند تاتو اولیه را پوشش داده و برنگ پوست درآورند فارغ از اینکه این ماده همرنگی خود یک تاتو سفید یا کرم رنگ جداگانه بوده و حتی اگر در ابتدا برنگ پوست شخص باشد بعد از مدتی در معرض نور و لایه سازی  پوست تغییر رنگ داده و بصورت یک تاتو جداگانه دیده میشود که با رنگ پوست شخص تفاوت دارد و این خود مشکلی است که با لیزرهای معمولی پاک نمیشود و هزینه پاک کردن را با دستگاههای پیشرفته تر بالا میبرد .

پاک کردن تاتو

2-راه دومی که آرایشگران و بعضی پزشکان کم تجربه پیشنهاد میکنند کاربرد تاتو ریمووریا رژووی یا همان حل کردن و خارج کردن رنگ بوسیله نوعی اسید یا ماده شیمیایی است که اظهار میدارند رنگ تاتو را حل و خارج میسازد و از این موارد زیاد دیده ایم که حتی بیش از 4-5 بار ریموور بکار برده اند و بجای پاک شدن   متاسفانه  مقداری حل شده و در بافتهای اطراف هم در سطح و هم در بافتهای عمقی نفوذ کرده و پاک کردن آن مشکل تر و اسکار گذار میشود و حتی سوختگی شیمیایی ایجاد میکند. یعنی هر کدام از روشهای فوق علاوه بر مضرات و عوارض بیشتر باعث بالا رفتن هزینه پاک کردن تاتو و خرج زیادی میشود .

3- بعضی افراد غیر مطلع پیشنهادهای عجیبی مینمایند مثل  گذاشتن سیر روی تاتو یا سوزاندن با سیگار یا حتی بعضی پزشکان بی تجربه با جسارت بوسیله کوتر اقدام به سوزاندن تاتو و خالکوبی میکنند که حاصلی جز کلویید و آثار سوختگی چیزی حاصل نمیشود .

4- بعضی آرایشگران با زدن سوزن خالی بدون رنگ با ایجاد زخم قصد پاک کردن تاتو را میکنند که بجز زخم کردن و ایجاد بافت کلویید و پخش کردن رنگ در زیر پوست کاری از پیش نمیرود .

یکی از عوارض دستکاری تاتو ابرو توسط افراد غیر مطلع ایجاد فیبروز وسیع در اثر واکنش گرانولوماتوز پوست در ناحیه تتو ابرو میباشد که نمونه آن جهت تجربه خانمها و همکاران گذاشته میشود :

همانگونه که مشاهده میشود سراسر ناحیه تاتو شده برجسته شده است و شکل ناهنجاری پیدا کرده است .

20160629 190046

واکنش گرانولوماتوز به رنگ تاتو

گاهی این واکنش گرانولوماتوز در اثر سوزنکاری و پخش رنگ و تحریک سلولهای دفاعی ایجاد میشود و گاهی این واکنش و تحریک بعد از لیزر کیوسویچ توسط افراد غیر حرفه ای 

5- راه حل نهایی و قطعی پاک کردن خالکوبی و تاتو در هر جای بدن استفاده از لیزر میباشد که مورد تایید تمام مراجع پزشکی و علمی دنیا میباشد .

اخیرا خیلی از آرایشگران و سالن داران مطلع و کاردان بمحض مراجعه خانمها جهت پاک کردن تاتو به ایشان توصیه مراجعه به پزشک میکنند که جای تقدیر دارد و نشان میدهد در هر قشری افراد دلسوز که فقط به فکر درآمد نیستند هم هست که ارزشمند میباشد .

 خوشبختیم که عنوان کنیم در کلینیک میرداماد انواع دستگاههای قدیم و جدید برای پاک کردن خالکوبی و تاتو مهیا شده که در خدمت هموطنان عزیز به نحو موثر باشیم .

 

 

برای تنظیم وقت جهت پاک کردن تاتو و خالکوبی لطفاً با شماره 4-02188649133 تماس بگیرید و یا به شماره 09022151222 پیامک بزنید. ( از شنبه تا چهارشنبه ) 

 

 

در این مرکز انواع خالکوبی ها و تاتوها هر کدام بر اساس رنگ و عمق و تعداد دفعات انجام تاتو و اینکه آیا مواد همرنگی بکار برده شده یا نه و آیا مواد ریموور استفاده شده یا نه و اینکه در مراکز دیگر با لیزرهای غیر موثر تحت لیزر درمانی قرار گرفته یا نه برای هر کدام از انواع فوق از دستگاههای اختصاصی استفاده میشود و خوشبختیم که عنوان کنیم به فضل الهی تا کنون از پاک کردن هیچ خالکوبی مایوس نشدیم و هیچ مراجعه کننده ای را ناامید نکردیم .

بسیاری  از تاتو ها را بخصوص در ناحیه ابرو و پلک با موفقیت در یک جلسه با استفاده از لیزر اربیوم یگ پاک کرده ایم و سرسخت ترین خالکوبی و تاتو های بدن را در چند جلسه بطور کلی پاک کرده ایم.

چگونگی اثر لیزر  ( لیزر چگونه تتو یا تاتو یا خالکوبی را پاک میکند -لیزر چطور در تتو اثر میکند - )

لیزر کیوسویچ و پیکوشور با هدف قرار دادن ذرات یا باکس های رنگ در بدن که محل تجمع رنگدانه ها میباشد و بمباران آن توسط پالس های نور ، باعث لیز شدن و پاره شدن رنگدانه ها و خرد شدن آنها می گردد و التهاب در محل ایجاد میشود و هجوم ماکروفاژها و سلولهای بیگانه خوار در محل باعث میشود که رنگدانه های مورد نظر نیز توسط سلول های ماکروفاژ که وظیفه پاک سازی بدن از عناصر خارجی را عهده دار هستند ، بلعیده و نابود می گردند . تاتوهایی که رنگ تیره توسط کربن و جوهر سیاه در آن بکارگرفته شده و عمدتا رنگ خالکوبی را سیاه و تیره نشان می دهند از جمله تاتوهایی هستند که به طول موج های ارسالی از طرف لیزر ، پاسخ مطلوب داده و در مقایسه با دیگر رنگ ها در جلسات درمانی کمتری نتایج مطلوبی از خود نشان می دهند .  انواع لیزرهایی که برای پاک کردن تتو یا تاتو یا خالکوبی بکار گرفته می شوند عبارت اند از :

1- لیزرکیو سویچ ان دیاگ با طول موج های 532 -1064-755 .....  Q-Switched ND:YAG

2- لیزر فراکشنال CO2

3- لیزر کیوسویچ روبی با طول موج 694 ....Q-Switched Rubby  که به خاطر هدف قراردادن دقیق رنگدانه ها نتایج بسیار جالبی را ارائه کرده است .

4-  دستگاههای آر اف جراحی یا پلاسما برای موارد کوچک

5- دستگاه لیزر اربیوم یاگ Erbium yag هم در پاک کردن تاتو های کوچک مثل ابرو و پلک نقش کاربردی دارد

6- دستگاه لیزر پیکوشورکه جدیدترین لیزر برای پاک کردن تاتو و خالکوبی میباشد و در واقع نوع پیشرفته دستگاه کیوسویچ میباشد .

تفاوت سیستم پیکوشور یا پیکوسکند با کیوسویچ در مدت زمان کمتر تابش نور به پوست است و به همین دلیل با حرارت بالا در کسر یک پیکوثانیه در مقایسه با کیوسویچ که میکروثانیه است هم کارایی بیشتر و هم عوارض کمتر خواهد داشت .

البته استفاده از لیزرهای تهاجمی مانند Co2 و Erbium yag حتما تبحر زیاد لازم داره و در صورت عدم تجربه و تبحر کافی احتمال عوارض بالا خواهد بود.

پاک کردن تاتو در یک جلسه با لیزر اربیوم یگ

پاک کردن تاتو با استفاده از اربیوم یگ (YAG) یکی از روش‌های موجود برای حذف یا کاهش تاتوهاست. اربیوم یگ یک لیزر نوری است که با تولید پالس‌های قوی نوری، انرژی را به کل پوست انتقال می‌دهد. این انتقال انرژی، باعث شکستن سلول‌های سطحی پوست می‌شود. در این پروسه یک لایه سطحی پوست در حد آنگستروم بطور کنترل شده برداشته می‌شود که رنگدانه ها هم درون آن لایه قرار دارند و در واقع پوست و رنگدانه داخل آن با هم برداشته می‌شوند و بعد بدلیل ذات پوست، مجدد پوست جدید ساخته می‌شود که پاک است و هیچ رنگدانه ای درون آن نیست.

روش پاک کردن تاتو با لیزر اربیوم یگ معمولاً توسط پزشکان با تجربه در حوزه لیزر انجام می‌شود. در حین روش، پالس‌های نوری لیزر به طور مستقیم روی تاتو متمرکز می‌شوند و انرژی را به آب ناحیه پیگمانت‌ها منتقل می‌کنند. این پیگمانت‌ها به همراه پوست اطراف شکسته، تجزیه و برداشته می‌شوند .

معمولاً برداشتن تاتو با لیزر اربیوم یگ در یک جلسه اتفاق می افتد . همچنین، برخی از تاتوها ممکن است به دلایلی مانند عمق رنگدانه، مکان تاتو و نوع پوست، به طور کامل حذف نشوند و سایه های باقیمانده‌ای از تاتو در پوست باقی بماند که این سایه ها بعداً با لیزرهای کیوسوییچ یا پیکوسکند محو می‌شوند.

مهم است که قبل از تصمیم به استفاده از روش لیزر برای حذف تاتو، با یک پزشک با تجربه در زمینه لیزر، مشورت کنید. آنها می‌توانند شرایط و وضعیت شما را ارزیابی کنند و بهترین روش برای شما را تعیین نمایند. همچنین، بعد از جلسات لیزر، مراقبت‌های خاصی برای پوست و تازه‌سازی آن ممکن است لازم باشد.

در مرکز میرداماد ما با تجربه 30 سال طبابت و 20 سال کار با لیزرهای مختلف قادریم کلیه تاتوهای کوچک بخصوص در ناحیه ابرو و پلک را با دستگاههای لیزر تهاجمی و روش جراحی لیزری با استفاده از لیزرهای اربیوم یگ و کربن دی اکسید در یک جلسه پاک کنیم و در این روش رنگ تاتو نقشی ندارد چون یک لایه از پوست که رنگ داخل آن قرار دارد با لیزر با دقت برداشته میشود و در نتیجه هر رنگی باشد پاک میشود

 

پاک کردن تاتو ابرو در یک جلسه

چه افرادی تاتوی آنان را باید با احتیاط و با در نظر گرفتن جنبه های خاص توسط لیزر درمان کرد ؟

1-       اگر فرد تحت درمان با قرص راکوتان باشد

2-       کسانی که خود را برنزه کرده باشند .

3-       افراد دارای تیپ پوستی پنج و شش (خیلی تیره و سیاه پوست )

4-       افراد دارای رنگدانه های مشکوک مانند وجود خال های مشکوک سرطان در بدن

5-       افراد دچار بیماری لوپوس اریتماتو

6-       افراد دچار بیماری روحی ، روانی ( سایکوز )

7-       افرادیکه نسبت به فلزات همچون آهن حساسیت داشته قبل از درمان توسط لیزر باید تست حساسیت از آنان به عمل آید .

8-      کسانی که بیماریهای قلبی یا ریوی پیشرفته دارند.

9-      کسانی که حساسیت به فلزات خاص دارند .

لازم به ذکر است این موارد بطور قطعی مانع انجام لیزر نیستند و فقط جنبه احتیاط میبایست رعایت گردد .در کلینیک میرداماد در طول سالیان فراوان با تجربه بسیار همه انواه خالک.بی و تاتو را پاک کرده ایم .

پاک کردن تاتو

پاک کردن خالکوبی یا تاتوهای دو و چند رنگ

درمورد پاک کردن خالکوبی و تاتوهای چند رنگ تا کنون را ه درمان و پاک کردن از طریق تکنیکهای جدید علمی و پزشکی وجود نداشت لذا بیشتر خانمها برای رهایی از تاتوهای ابرو که دویا چند رنگ متفاوت داشته اند مجبور بودند مجددا به آرایشگاهها پناه ببرند و با انجام یک تاتو جدید تاتوهای قبلی را بپوشانند وبا تکرار کار غلط پیچیدگی بیشتری ایجاد نموده و بافت پوست ناحیه ابرو دچار التهاب های مکرر و فیبروزبیشتر شده و دیواره عروق ناحیه درگیررنگ شوند که پاک کردن آن با مشکلات فراوان همراه میشود.

هم اکنون با دستیابی به تکنیکهای جدید در استفاده از دستگاههای لیزری امکان پاک کردن تاتوهای چند رنگ و چند لایه در یک جلسه را فراهم شده است و تعداد معدودی پزشکان با تجربه در جراحیهای لیزری میتوانند اینگونه تاتوها و خالکوبی ها را با تکنیکهای خاص و بدون عارضه پاک کنند . مفتخریم که تا کنون  صدها مراجعه کننده با تاتو و خالکوبی دو رنگ و چند رنگ داشته ایم که در یک جلسه و با جراحی لیزری با استفاده از لیزرهای اربیوم یگ و دی اکسید کربن و کیوسویچ و پیکوشور که حدودا یک تا دو ساعت طول میکشد از شر آن خلاص شده اند و رضایت کامل داشته اند . لذا جای امیدواری و مسرت است که دیگر خانمها جهت پاک کردن تاتوهای ابروی خود نیازی به صرف مدت طولانی و مراجعات مکرر ماهیانه ندارند و انواع تاتوها در هر شکل و در هر ناحیه را میتوانند در یک جلسه پاک کنند و از شر آن خلاص شوند .

دراین روش پس از بی حسی موضعی و بدون بیهوشی در مدت یک الی دو ساعت اقدام به پاک کردن تاتو و خالکوبی شده و بیمار با حال عمومی خوب با پانسمان از مرکز خارج و به زندگی عادی خود بر میگردد. مراقبت های بعد از عمل بسیا ساده و بشرح ذیل است :

تاتو کرم رنگ و سفید رنگ و سیاه رنگ ابرو همگی در یک چلسه پاک میشوند

به رنگهای نمونه زیر توجه فرمایید :

عکس بالا قبل از عمل و  عکس پایین بعد از پاک کردن تاتو ابرو چند رنگ میباشد . همانگونه که میبینید هیچ آثاری از رنگ و یا عوارضی مانند گودی ندارد

پاک کردن تاتو چند رنگ در یک جلسه با لیزر

این عکس همان خانم است که بعد از پاک شدن تتو چند لایه ابرویش میباشد:پاک کردن تتو ابرو

پاک کردن تاتو چند لایه ابرو در یک جلسه

مراقبتهای بعد از جراحی

- تا مدت چند روز با پماد مناسب که توسط پزشک تجویز میشود محل زخم سطحی پانسمان میشود .

- از روز دوم فرد میتواند با آب جوشیده سرد شده شستشو داشته باشد و پس از شستشوی کامل زخم مجددا روی  آنرا پماد زده و پانسمان کند .

-از روز سوم یا چهارم استحمام و شستشو با آب معمولی انجام میشه و بعد از شستن مقداری باز بماند و هوادهی شود

- از روز هفتم تا دهم روی زخم بسته شده و ترشح  ندارد و مختصر قرمزی بجا میماند و دیگر پانسمان ضروری نیست فقط موقع بیرون رفتن بهتر است از هد بند برای پوشش استفاده شود

- میتوان از هفته پنجم بعد از بسته شدن زخم برای اینکه قرمزی دیده نشود روی آنرا با کرم پودر پوشاند .

- قرمزی آن بمرور کمرنگ شده و صورتی شده و نهایتاً همرنگ پوست اطراف میگردد . در مدتی پس از اقدامات لیزر سعی کنید زیاد در معرض نور آفتاب نباشید تا قرمزی زیاد طول نکشد و پوست شما آسیب نبیند .

 

 

برای تنظیم وقت جهت پاک کردن تاتو و خالکوبی لطفاً با شماره 4-02188649133 تماس بگیرید و یا به شماره 09022151222 پیامک بزنید. ( از شنبه تا چهارشنبه ) 

 

 

تاتو صورتی غلیظ لب در یک جلسه کاملا پاک میشود

به نمونه زیر توجه فرمایید :تاتو لب قبل و بعد از پاک کردن توجه داشته باشید که بافت لب بسیار حساس است و جراحی لیزری روی ناحیه لب از ظریفترین کارهاست .

تاتو لب

پاک کردن تاتو لب در یک جلسه

تاتو سفید و کرم رنگ پلک در یک جلسه پاک میشود

به رنگ نمونه زیر توجه فرمایید که مراحل بهبود زخم را در پاک کردن تتو پلک یا چشم نشان میدهد 

تاتو پلک

پاک کردن تاتو دور چشم در یک جلسه

 

عکس زیر   مورد پاک شده تاتو پلک دیگری میباشد  و همانطور که میبینید هیچ آثاری از تتو و زخم و یا لکه دیده نمیشودPhotoGrid 1493036069062 w

پاک کردن تاتو چشم که با رنگ کرم کاور شده

دو مورد از نتایج تتوهای چشم بخصوص رنگهای کرم که تاکنون امکان پاک کردن آنها با دستگاههای لیزر معمولی ممکن نبوده است که در یک جلسه کاملا پاک شده و هیچگونه عوارض ندارندپاک کردن تتو پلک

 پاک شدن تاتو چشم در پلک پایین

پاک کردن تاتو و خالکوبی گردن

پاک کردن تاتو گردن  یکی از مشکل ترین کارهای پوست میباشد بدلیل اینکه گردن مستعد اسکار و گوشت اضافی میباشد .  بدلیل ریسک بالای این روش در گردن توصیه میشود با دقت فراوان انجام شود . در زیر نمونه ای از آن که با موفقیت کامل و بدون اسکار در چند جلسه پاک شده آورده میشود . اگر تتمه ای از رنگ در عکس دوم هنوز دیده میشود بدلیل آنست که هنوز جلسه آخر لیزر نشده و برای دانستن اینکه این شخص همانست دراینجا عکس جلسه ماقبل آخر گذاشته میشود .

 

 

 

پاک کردن تاتو گردن

 

همانطور که می بینید تاتو گردن کاملا پاک شده و هیچ عارضه ای ماند گوشت اضافه یا تفاوت رنگ ندارد

پاک کردن تتو لب تیره شده:

نمونه ای از تاتو لب که توسط پزشکان دیگر در یک مرکز تخصصی با روش لیزر کیو سویچ بمدت 4 ماه و به تعداد 4 جلسه لیزر شده و تاتو قهوه ای اولیه سیاه و پهن شده و نهایتا از امکان پاک شدن قطع امید کرده اند با مراجعه به کلینیک میرداماد در یک جلسه پاک شده است و بیمار بقول خودش تا ابد دعاگوی ما خواهد بود .همکاران توجه کنند در صورتیکه تاتو قهوه ای با لیزر کیو سویچ درمان شود حتما سیاه میشود و بدلیل واکنش فلزات م.جود در رنگ تاتو ممکن است دیگر با کبوسویچ پاک نشود .

تاتو لب سیاه شده

تاتو لب در سیر بهبود

 پاک شدن تاتو لب سیاه شده در یک جلسه

عکس اول (بالا ) موردی است که بعد از جند جلسه لیزر کیو سویچ توسط پزشک دیگر به بنده معرفی شده است . عکس دوم چند روز بعد از پاک کردن در یک جلسه با لیزر جدید گرفته شده است .بدیهی است پوست هنوز ترمیم نشده و بمرور به حالت اولیه بر میگردد .

نمونه دیگر تاتو و خالکوبی لب که برنگ صورتی انجام شده و نهایتا شخص از داشتن آن خسته شده و قصد پاک کردن داشت

پاک کردن تاتو لب در یک جلسه دکتر هوشیدری

این عکس بعد از بهبود زخم و رفع قرمزی گرفته شده است و طبیعتا بمرور زمان رنگ لب کاملا طبیعی خواهد شد و حالت براق و تفاوت های پوست لب رفع و طبیعی خواهد شد .

نمونه های دیگر : 

نمونه دیگری از تاتو ابرو قرمز یا صورتی که به روشهای معمول به هیچ وجه پاک نمیشود . این خانم از خارج از کشور(انگلستان ) و به قصد پاک کردن تاتو خود به ایران تشریف آورده اند و خدا را شکر که توانستیم در یک جلسه و بدون عاضه تاتو قرمز بادمجانی ایشان را پاک کرده و راهی کشورش گردد . در زیر مراحل آن بترتیب قبل از پاک کردن و بلافاصله پس از انجام کار و یکماه و سه ماه بعد از پاک کردن نشان داده شده است .

 

 

برای تنظیم وقت جهت پاک کردن تاتو و خالکوبی لطفاً با شماره 4-02188649133 تماس بگیرید و یا به شماره 09022151222 پیامک بزنید. ( از شنبه تا چهارشنبه ) 

 

 

همانگونه که میبینید تاتو ابرو این شخض کاملا پاک شده و ابروهایشان نیز در آمده است و هیچ مشکلی ندارد .

    نمونه ای از تاتو ابرو پهن که دم تاتوها بطرف بالا رفته و باصطلاح تاتو شیطانی نام دارد که صاحب آن بعد از مدتی از تاتو خسته و دل زده شده و جهت پاک کردن آن به چند مرکز مراجعه و در نهایت به کلینیک میرداماد رسیده است و در یک جلسه کاملا پاک شده و بسیار خوشحال و راضی برای ویزیت مراجعه نموده است .

عکس اول زمان مراجعه و عکس پایین بعد از مدتی که ابروهایش رشد کرده و با مدار شکل دیگری برای ابرو ایحاد کرده است :                                                                                                   

پاک کردن تتو ابرو

کل تاتو ابرو دو طرف ایشان پاک شده و با مداد در مسیر ابروی اصلی خودش ابرو پهنی برای خود ترسیم کرده است .

نمونه دیگری از تاتو ابرو که بصورت شاخه ای از انتهای دو ابرو جدا شده و دم ابرو دو شاخه شده است و این بدلیل تغییر سلیقه خانمها و انجام تاتوهای مکرر ایجاد میشود که اینهم در یک جلسه و با لیزر پاک شده و آثاری از آن باقی نمانده است .

عکس پایین زمان مراجعه و عکس بالا چند ماه بعد از لیزررا نشان میدهد :

 

پاک کردن تتو ابرو

  

نمونه های فراوان از این قبیل کارها انجام شده که بدلیل حفظ اسرار مراجعین امکان انتشار عکس بیماران وجود ندارد.

 

پاک کردن تاتو یا خالکوبی سینه

همانطور که میدانید پوست ناحیه سینه  بسیار حساس و اسکار ساز میباشد و بطور معمول در هر جراحی ناحیه سینه معمولا اسکار و گوشت اضافه باقی میماند ولی در عکس زیر میبینید که خالکوبی در یک جلسه با روش جراحی لیزری کاملا پاک شده و اسکار و گوشت اضافه و لکه رنگی هم ندارد .

 

IMG 20160906 132358 w

در عکس بالا میبینید که خالکوبی کاملا پاک و محو شده و هیچ آثارو عوارضی بجا نگذاشته است .

نمونه های  تاتو ابرو و پلک که بلطف تکنیک جدید در یک جلسه کاملا پاک شده و بیمار از شر آن خلاص شده است :

تاتو چشم پاک شده در یک جلسه دکتر هوشیدری

و نمونه دیگرتاتو ابرو و چشم که در یک جلسه با لیزر کاملا پاک شده است  :تاتو ابرو و چشم پاک شده در یک جلسه دکتر هوشیدریپلک فوانی این بیمار تحت جراحی بلفاروپلاستی قرار گرفته و خط سفید مربوط به جای جراحی پلک میباشد .

تاتو پشت سر: بدنبال جراحی کاشت موی سر و بوجود آمدن اسکار پشت سر ای شخص اقدام به زدن تاتو روی اسکار کرده که اسکار را بپوشاند ولی پشیمان شده و جهت پاک کردن آن به چند مرکز مراجعه کرده است و نهایتا به کلینیک میرداماد مراجعه و در یک جلسه پاک شد. البته روش دیگری برای پاک کردن تاتوها یا خالکوبی پوست سر هست که استفاده از امواج کیوسویچ و در چند جلسه میباشد .     

تاتو پشت سر که برای پوشاندن اسکار کاشت مو انجام شده است

 تاتو ابرو آقا: در تصویر زیر تاتوی ابرو غلیظ و آزار دهنده یک آقا را مشاهده می فرمایید  که در یک جلسه یه طور کامل پاک گردید و خوشبختانه از نتیجه کار بسیار راضی بودند.

پاک کردن تاتو ابرو آقا

در ادامه نیز تصاویری از قبل و بعد از پاک کردن تتوی پلک مشاهده می نمایید که موجب رضایت مراجعین محترم گردیده است. پاک شدن این تاتو با آخرین و مؤثرترین فناوری لیزر پزشکی صورت گرفته است.


پاک کردن تتو پلک

پاک کردن تتو پلک

 

تصاویر زیر نیر از طرف یکی از مراجعین محترم ارسال گردیده است. (قبل از پاک کردن تاتو ابرو، مرحله زخم، مرحله بهبودی و تصویر نهایی)

 

پاک کردن تتوی ابرو

در تصویر زیر نیز پاک شدن تاتوی خط چشم پایین در یک جلسه با جراحی لیزری را مشاهده می فرمایید.

پاک کردن تتو خط چشم

نمونه زیر نیز تصویر قبل و بعد پاک کردن تاتو کنار چشم در یک جلسه با استفاده از لیزر می باشد که با موفقیت انجام گرفته است.

پاک کردن تتو گونه

 

 

برای تنظیم وقت جهت پاک کردن تاتو و خالکوبی لطفاً با شماره 4-02188649133 تماس بگیرید و یا به شماره 09022151222 پیامک بزنید. ( از شنبه تا چهارشنبه ) 

 

 

یک نمونه دیگر از پاک شدن تاتو ابرو با رنگ ترکیبی در یک جلسه با جراحی لیزری را در تصویر زیر مشاهده می فرمایید.

پاک کردن تتو ابرو با رنگ ترکیبی

در تصویر زیر پاک شدن تاتو رنگی روی پا بدون عارضه را مشاهده میفرمایید.

پاک شدن تاتو رنگی پا

تصویر دیگری از پاک شدن تاتو ابرو قهوه‌ای سوخته و غلیظ در یک جلسه با جراحی لیزری :

پاک شدن تاتو ابرو

دو تصویر دیگر از پاک کردن تاتوی ابرو با استفاده از لیزر :

پاک کردن تتو ابرو  پاک کردن تتو ابرو 

در نمونه ی زیر پاک شدن تاتو اسکاپ (پوست سر) با لیزر پیکوشور در چند جلسه بدون زخم و بدون آثار و عارضه انجام گرفته است. تصویر شماره 1 قبل از شروع فرایند پاک کردن تاتو، عکس شماره 2 بعد از 4 جلسه و عکس شماره 3 پس از 6 جلسه پاک کردن تاتو با لیزر را نمایش می دهد.

پاک شدن تاتو اسکاپ (پوست سر) با لیزر پیکوشور در چند جلسه بدون زخم و بدون آثار و عارضه

 در تصویر زیربرداشتن تتو کرم رنگ پلک ها در یک جلسه با جراحی لیزری را مشاهده می فرمایید.

برداشتن تتو کرم رنگ پلک ها در یک جلسه

در نمونه زیر پاک کردن خط چشم بالا و پایین در یک جلسه با لیزر اربیوم یگ را مشاهده می کنید. (ارسال تصویر از طرف مراجعه کننده محترم و ابراز خرسندی و رضایت)

پاک کردن خط چشم بالا و پایین در یک جلسه با لیزر اربیوم یگ

 در نمونه زیر پاک کردن تاتو ابرو قدیمی چند رنگ با جراحی لیزری اربیوم یگ در یک جلسه را ملاحظه می فرمایید.

پاک کردن تاتو ابرو قدیمی چند رنگ در یک جلسه با جراحی لیزری اربیوم یگ در یک جلسه

 در تصویر زیر نتیجه پاک کردن تاتوی ابرو پس از 2 هفته وسپس بعد از 2 ماه را مشاهده می نمایید.

پاک کردن تاتوی ابرومورد بعدی که مشاهده می نمایید پاک شدن تاتوی قرمز قهوه ای مقاوم در ابروی مراجعه کننده محترم طی یک جلسه می باشد.

پاک شدن تاتوی قرمز قهوه ای مقاوم

در تصویر زیر نیز پاک شدن تاتوی داخل لب با لیزر را مشاهده می نمایید.

پاک شدن تاتوی داخل لب با لیزر